Nasz zespół

EDWARD AMBROZIAK

PREZES ZARZĄDU

mgr inż. telekomunikacji Posiada uprawnienia budowlane w telekomunikacji do projektowania i kierowania robotami budowlanymi. Główny projektant, 22 lata w branży telekomunikacji. Konsultant, projektant i współpracownik b+w Telecom Solutions. Projektant i kierownik robót systemów łączności dla Metra Warszawskiego. Konsultant, projektant aplikacji repeaterów sygnału GSM/UMTS. Projektant, Kierownik Budowy, Inspektor Nadzoru przy budowie BTS’ów dla Centertel, Era, Polkomtel,TP Emitel. Ponad 1000 zrealizowanych terminalowych stacji satelitarnych VSAT. Systemy STAR, MESH, SCPC Broadcast – audio: Radio ESKA, Radio Olsztyn, Radio Niepokalanów; Broadcast - video: TV PULS. Ponad 1000 cyfrowych łączy radiowych typu p2p (Stratex Networks/DMC, Ericsson, Alcatel, SAGEM, Harris, NEC, Westica, RAN, SAF), łącza PDH i SDH. Ponad 200 zrealizowanych procesów formalno-prawnych w telekomunikacji. Uzyskał kilkanaście decyzji środowiskowych w obszarach Natura 2000.

Krystyna Kowalska

WICEPREZES ZARZĄDU

mgr inż. Elektroniki. Posiada uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych bez ograniczeń. Projektant systemów telekomunikacyjnych: radiowych, światłowodowych, przewodowych. - projektowała i nadzorowała budowę systemu systemów łączności dla I i II linii Metra Warszawskiego, projektant zastosowań repeaterów sygnału GSM/DCS/UMTS, projektant systemów dystrybucji sygnałów RF (radiowych) za pomocą FO (światłowodów) tzw systemów FODS - Projektant, asystent Kierownika Budowy, przy budowie stacji bazowych dla PTK Centertel, PTC Era, Polkomtel, TP Emitel. Pracowała i współpracowała z następującymi firmami: - COBRESPU jako specjalista w technice cyfrowej i mikrofalowej, - Bank Gospodarstwa Krajowego jako expert ds. Informatyki i telekomunikacji w Departamencie Zagranicznym, - BPT Telbank SA– firmie świadczącej usługi telekomunikacyjne głównie dla sektora bankowego, - Exatel SA – świadczącym usługi telekomunikacyjne dla sektora finansowego, administracji państwowej i wojska, - AWEA Sp. z o.o – firmie świadczącej usługi budowy infrastruktury telekomunikacyjnej.

Z przykrością informujemy, że odszedł nasz kolega 02.04.2021 Św.P. ANDRZEJ JACEK ZAJĄCZKOWSKI

KONSULTANT

mgr inż. komunikacji. I stopień specjalizacji zawodowej inżyniera - w dziedzinie transportu z specjalnością: sterowanie ruchem kolejowym. Uprawnienia projektowo-budowlane w specjalności urządzeń zabezpieczenia ruchu i łączności kolejowej - do projektowania i kierowania robotami budowlanymi. Rzeczoznawca w zakresie systemów zrk. Starszy inspektor nadzoru inwestorskiego na I linii Metra Warszawskiego. Sprawował nadzór nad budową urządzeń srp i urządzeń teletechnicznych na stacjach Metra Warszawskiego od STP do stacji Politechnika. Kierował pracami SRP i łączności na st. Dworzec Gdański (Metro) Inspektor nadzoru inwestorskiego nad urządzeniami teletechniki w metrze (stacje: Plac Wilsona i Marymont, wraz ze szlakami przyległymi), Udział w projektowaniu i badaniu urządzeń srp dla Metra warszawskiego dla stacji oraz szlaków III-go odcinka metra i STP Kabaty, W okresie od 1.07.2006r. do 15 czerwca 2008 roku – pracownik etatowy Metra Warszawskiego – inspektor nadzoru nad systemami i urządzeniami teletechnicznymi na stacji Słodowiec i szlakach przyległych.

Ewa Malinowska

specjalista ds. telekomunikacji

Posiada uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych bez ograniczeń. 14-letnie doświadczenie przy projektowaniu systemów telekomunikacyjnych, między innymi na I i II linii metra. Ukończyła Akademię Techniczno-Rolniczą w Bydgoszczy na wydziale Elektroniki i Telekomunikacji - specjalność: Systemy Telekomunikacyjne.

Marcin Leszczyc-Radoliński

specjalista ds. telekomunikacji

Posiada uprawnienia budowlane do projektowania i do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych bez ograniczeń. Posiada doświadczenie przy projektowaniu i budowie systemów i sieci radiowych. Ukończył Politechnikę Warszawską na wydziale Elektroniki i Technik informacyjnych, specjalność: Systemy i Sieci Telekomunikacyjne.

Grzegorz Matoga

specjalista ds. telekomunikacji

Posiada uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych. 11-letnie doświadczenie przy projektowaniu stacji bazowych dla operatorów telefonii komórkowej, linii radiowych, instalacji dostępu radiowego. Projekty budowlane teletechniczne. Ukończył Wojskową Akademię Techniczna na wydziale Elektroniki i Telekomunikacji, specjalność: Systemy Telekomunikacyjne.

Maksymilian Jaremcio

brygadzista

11 lat w branży. Doświadczenie w dowodzeniu zespołem przy instalacjach radioliniowych (SAF, Ericsson, Harris). Pełnił rolę brygadzisty przy realizacji całoliniowych systemów Metra Warszawskiego od A20 do A23. Posiada uprawnienia do pracy na wysokości

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.